Sukcesy karateków

  • 19.04.2019, 19:34
  • (AK)
Sukcesy karateków Klub Institute Budo Kai Karate Kyokushin Biała Podlaska
W Wysokiem Mazowieckiem zawodnicy walczyli w Pucharze Polski Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate. Wzięli w nim udział między innymi reprezentanci Klubu Institute Budo Kai Karate Kyokushin Biała Podlaska.

W imprezie zorganizowanej przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z shihanem Arturem Więzowskim na czele wzięło udział ponad 320 zawodników z kraju i zagranicy. Rywalizowali w mieszanych formach walki karate kyokushin budokai, ju jitsu - grappling, a także w układach formalnych kata. Bialski klub reprezentowało 32 zawodników, którzy w sumie zajęli 8 pierwszych, 11 drugich i 16 trzecich miejsc. Wśród honorowych gości obecni byli m. in. mistrzowie Wietnamskich Sztuk Walki: Chu Van Truong i NguYen Viet Ha.

Trener Klubu Institute Budo Kai Karate Kyokushin Biała Podlaska, Wojciech Paszkowski zaprasza chętnych na treningi. Nabór trwa cały rok, można dołączyć w każdej chwili. Treningi odbywają się w trzech sekcjach: Biała Podlaska, Kobylany oraz Terespol. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 727-910-302 oraz na stronie www.karatebp.com.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe