PDP LOGISTICS SP.J. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk

  • 23.04.2019, 18:24 (aktualizacja 23.04.2019, 18:28)
  • jlk
PDP LOGISTICS SP.J. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk
Firma istnieje od 2011 r. i na rynku ma ugruntowaną pozycję. Zajmuje się spedycją oraz transportem towarów. Posiada agencję celną oraz centrum logistyczne w Białej Podlaskiej.

– Zatrudniamy 40 pracowników i działamy głównie na rynkach międzynarodowych – opowiada właściciel Marcin Potapczuk.  

Przedsiębiorstwo postawiło na zrównoważony rozwój firmy i pracowników, bo – jak twierdzi właściciel – to przecież oni stanowią o sile i pozycji firmy. – Zamierzamy również rozwijać transport międzynarodowy oraz agencję celną poprzez otwarcie składu celnego, co mam nadzieję, zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami finansowymi oraz co najmniej podwojeniem kadry pracowniczej – wyjaśnia Marcin Potapczuk.  – Uczciwość i ciężka praca to tajemnice naszego sukcesu. Mamy bardzo dużo pomysłów na rozwój naszego biznesu oraz rozwój  regionu, w którym urodziliśmy się, mieszkamy i który kochamy – podsumowuje właściciel. 

Aby zagłosować na PDP LOGISTICS SP.J. należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści BIZ.MLP.21 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT)

jlk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe