Łosice: Polonistka z fotografiami

  • 26.04.2019, 09:05
  • (jg)
Łosice: Polonistka z fotografiami
Entuzjastka fotografii, kinematografii i malarstwa, łosiczanka z krwi i kości a także polonistka z wykształcenia - Urszula Wolińska - zaprezentuje swój dorobek fotograficzny na wystawie w Akademickiej Galerii Fotografii w Siedlcach.

Urszula Wolińska to rodowita łosiczanka, która studiowała polonistykę na Akademii Podlaskiej w Siedlcach, jednak swoją uwagę skupiła na postrzeganiu rzeczywistości obrazami, stąd też jej zainteresowanie kinematografią, fotografią i malarstwem. Jest współzałożycielką stowarzyszenia Descartes i od początku jego istnienia pełni funkcję wiceprezesa. Ponadto jest pomysłodawczynią oraz realizatorką Spontanicznych Plenerów Fotograficznych. W 2018 roku stworzyła projekt "Dzieci Niepodległej", który również z powodzeniem doczekał się wystawy. Na zdjęciach uwieczniła wtedy harcerzy z Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Łosicach. 

Wystawę fotografii Urszuli Wolińskiej, można oglądać od 25 kwietnia w Akademickiej Galerii Fotografii przy ulicy Sienkiewicza w Siedlcach.

(jg)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe