Biała Podlaska: Motocykliści edukowali przedszkolaków

  • 30.04.2019, 11:09
  • (ew)
Biała Podlaska: Motocykliści edukowali przedszkolaków
Dzieci z Przedszkola Niepublicznego "U Cioci Marchewki" obejrzały pokaz jednośladów zaprezentowany przez członków Klubu Motocyklowego Grom.

Wydarzenie zorganizowano 24 kwietnia w ramach cyklu spotkań "Poznajemy ciekawych ludzi". Jak informuje wicedyrektor przedszkola, Kamila Jaroszuk inicjatywa miała edukacyjny charakter. - Jej celem było poszerzanie wiedzy przedszkolaków na temat otaczającego ich świata, a przy okazji rozwijanie ich zainteresowań.

Wizyta związana była także z propagowaniem prawidłowych zachowań pieszych i kierujących pojazdami. Dzieci mogły też usiąść na motorach i przez chwilę poczuć się jak prawdziwi motocykliści – relacjonuje. – Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, dlatego bardzo często podejmujemy działalność na rzecz dzieci i młodzieży. Jesteśmy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym, a ten na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo na drogach, a zwłaszcza pieszych, rowerzystów, motorowerzystów oraz motocyklistów – mówi prezes honorowy Klubu Motocyklowego Grom, Zdzisław Kozłowski.

 

(ew)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe