Biała Podlaska: Promowali profilaktykę wykonując bezpłatne badania

  • 15.05.2019, 10:46
  • (ew)
Biała Podlaska: Promowali profilaktykę wykonując bezpłatne badania
Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich pod hasłem "Myśl Przyszłościowo – Żyj Zdrowo!" Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej 10 maja przeprowadził akcję promującą profilaktyczny aspekt badań. Promowała się "Akademia Narodzin" oraz "Akademia Zdrowego Serca". Zainteresowani mogli wykonać badania bezpłatnie.

– Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej zorganizował w dniu promowania funduszy unijnych akcję związaną z poszerzaniem świadomości wśród pacjentów odnośnie możliwości korzystania z bezpłatnych badań oraz profilaktyki. Wykorzystując okazję chcieliśmy zrobić przedsięwzięcie z myślą o pacjentach. Promujemy "Akademię Zdrowego Serca" oraz "Akademię Narodzin". Mamy w ofercie możliwość wypożyczenia mobilnego KTG, które bada pracę serca płodu i rejestruje ruchy dziecka w dowolnym miejscu i czasie. Cieszymy się, że zainteresowanie jest bardzo duże wśród osób w każdym wieku. Personel medyczny jest bardzo zaangażowany w tego typu działania. Widzimy, że warto przeprowadzać takie akcje – relacjonuje Joanna Kozłowiec, zastępca dyr. ds. rozwoju szpitala, dr. nauk medycznych.

Podczas dni otwartych położne z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej wyjaśniały zasady funkcjonowania programu koordynowanej opieki nad kobietą w ciąży "KOC".

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 20

(ew)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe