Międzyrzec Podlaski: Motocykliści oddawali krew już po raz jedenasty! [GALERIA]

  • 15.05.2019, 12:00
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Motocykliści oddawali krew już po raz jedenasty! [GALERIA]
W oficjalnym rozpoczęciu sezonu motocyklowego miłośnikom jednośladów nie przeszkodził nawet rzęsisty deszcz. Podczas imprezy każdy chętny mógł oddać krew, a wydarzenie zorganizowane przez Międzyrzeckie Stowarzyszenie Motocyklowe odbywało się pod hasłem "Krew Motorem Życia".

Impreza przyciągnęła rzesze motocyklistów z całego regionu m.in. Chełma i Siemiatycz. Jej otwarcia dokonał burmistrz Zbigniew Kot. – Dzięki waszej aktywności i uporowi od wielu lat krew z naszego miasta pomaga potrzebującym. To bardzo cenny dar, który służy ogólnemu dobru. Zachęcam wszystkich mieszkańców, by dołączyli do motocyklistów  – mówił włodarz miasta.

Zbiórkę zorganizowano w sali konferencyjnej urzędu miasta. Zgłosiło się 25 osób, z których 17 oddało krew. - Jako motocykliści jesteśmy zawsze otwarci na takie akcje. Służymy pomocą, jeśli chodzi o oddawanie krwi, szpiku. Sam już jestem po zabiegu, zachęcam wszystkich do pomagania w ten sposób. To nie boli, zajmuje chwilę, a może uratować komuś życie – zachęcał Tadeusz "Mops" Bartoszuk, prezes Międzyrzeckiego Stowarzyszenia Motocyklowego i główny organizator imprezy.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 20

 

Paulina Chodyka

Zdjęcia (59)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe