Już w niedzielę turniej o puchar Słowa Podlasia!

  • 17.05.2019, 14:09
  • Piotr Pyrkosz
Już w niedzielę turniej o puchar Słowa Podlasia!
To już ostatni moment, by zgłosić swój udział w 32. Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Słowa Podlasia. Zapraszamy na zawody, które odbędą 19 maja w hali sportowej ZDZ przy al. Jana Pawła II 97 w Białej Podlaskiej. Na zwycięzców czekają okazałe puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

- Turniej wpisuje się w cykl wydarzeń związanych z jubileuszem 40-lecia Słowa Podlasia, jaki w tym roku obchodzimy. Chcemy powrócić do chlubnej tradycji i po trzech latach przerwy wznawiamy turniej o puchar Słowa. Zawodnicy będą mieli okazję rywalizować w pięciu kategoriach, w doskonałych warunkach, w profesjonalnie przygotowanej i wyposażonej hali ZDZ przy al. Jana Pawła II 97 w Białej Podlaskiej. Cieszę się z pozytywnej reakcji środowiska sportowego i systematycznie napływających zgłoszeń. Do zawodów można się zgłosić także na pół godziny przed ich rozpoczęciem. Zapraszamy! - mówi Piotr Pyrkosz redaktor naczelny Słowa Podlasia.

Na zwycięzców czekają imponujące puchary i oczywiście atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodzimy wszystkich laureatów turniejowych zmagań. A te toczyć się będą w następujących kategoriach:  1. dziewczęta - szkoła podstawowa (początek godzina 9.30), 2. chłopcy - szkoła podstawowa (9.30), 3. mężczyźni - gimnazjum i szkoła średnia (9.30), 4. open kobiet (11), 5. open mężczyzn (11). Uczestnicy kategorii uczniowskich mogą zagrać też w kategoriach open. Opłata wpisowa będzie pobierana w gotówce, podczas potwierdzania obecności w dniu turnieju i wynosi: 15 zł - dorośli, 10 zł - uczniowie.

Za miejsca od 1 do 3 w każdej kategorii zawodnicy otrzymają puchary i dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Słowo Podlasia i firmę AMH 365 Sport, wyłącznego dystrybutora marki Hummel.

Piotr Pyrkosz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe