Biała Podlaska: Targi przyszłości [GALERIA]

  • 06.06.2019, 08:00
  • Ewa Staszewska
Biała Podlaska: Targi przyszłości [GALERIA]
Już po raz trzeci odbyły się Targi Technologii Cyfrowych zorganizowane przez firmę JB Multimedia przy udziale Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami branży IT.Targi Technologii Cyfrowych podzielono na działy: Business IT - Innowacyjna firma, IT Education - Nowoczesna szkoła, IT Security - Bezpieczeństwo w firmie i instytucji, Strefa Druku, Strefa Kodowania, Smart Home - Inteligentne rozważania dla domu. 

– Jako lokalna firma, funkcjonująca od 25 lat, zajmująca się szeroko pojętymi rozwiązaniami informatycznymi, we współpracy z naszym partnerem głównym PSW z Białej Podlaskiej zorganizowaliśmy targi, podczas których można zapoznać się z nowoczesnymi technologiami. Zaprosiliśmy szerokie grono odbiorców m.in. uczniów szkół licealnych z klas o profilu informatycznym, właścicieli firm, przedstawicieli biznesu, pasjonatów technologii, informatyków, instytucje edukacyjne. Chcemy być firmą, która będzie mentorem i pozwoli wejść w morze nowych technologii i możliwości, zainspirować do działania i rozwoju. My mamy to na co dzień, a chcemy pokazać, że można w optymalny sposób dobrać urządzenia i rozwiązania, aby uzyskać narzędzia, które spowodują sukces w firmie i ułatwienia w życiu codziennym. Zorganizowaliśmy największe wydarzenie tego typu w regionie, na przestrzeni trzech województw, podczas którego można zobaczyć ogromną liczbę rozwiązań. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy wyjdą z pełną głową pomysłów, zainspirowani do działania - mówi Marta Simonowicz, kierownik marketingu w JB Multimedia

Podczas targów zaprezentowane zostały najnowsze oferty firm np. Epson, Samsung, Lenovo. Atrakcją, która wzbudziła największe zainteresowanie wśród najmłodszego pokolenia było planetarium. Odwiedzający mogli także wziąć udział w prowadzonych warsztatach, zapoznać się z praktycznym działaniem podłogi interaktywnej czy odwiedzić "Strefę inspiracji".

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 23

 

Ewa Staszewska

Zdjęcia (46)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe