Biała Podlaska: Świętowali Dzień Spółdzielczości [GALERIA]

  • 18.06.2019, 11:11
  • Ewa Staszewska
Biała Podlaska: Świętowali Dzień Spółdzielczości [GALERIA]
Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" i miejscowy Bank Spółdzielczy zorganizowali doroczny festyn spółdzielczy. Wydarzeniu towarzyszyły liczne występy i konkursy. Można było kupić smakowite potrawy oraz skosztować menu degustacyjnego.

Festyn odbył się już po raz dwudziesty. - Organizujemy go teraz, jeszcze w roku szkolnym, żeby ludzie nas zauważyli. Chcemy się pokazać, że istniejemy i funkcjonujemy. Nowe czasy nas nie zmiotły i daliśmy sobie radę, chociaż łatwo nie jest. Przy okazji pragniemy propagować ideę spółdzielczości – opowiada prezes PSS "Społem" Eugeniusz Mazur.

Impreza odbyła się 14 czerwca pod SDH Sawko przy ulicy Janowskiej 4/8 w Białej Podlaskiej. Wydarzeniu towarzyszyła piękna pogoda, więc liczba odwiedzających dopisała. Wszyscy bawili się w przemiłej atmosferze.

 

Ewa Staszewska

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe