Gmina Milanów: Chciał się popisać przed szkolnymi kolegami

  • 18.06.2019, 11:46
  • Tomasz Wachulski
Gmina Milanów: Chciał się popisać przed szkolnymi kolegami
Jeden uczeń Szkoły Podstawowej w Rudnie jadąc skuterem przejechał po nodze drugiemu. Wszystko działo się na terenie szkoły, przed około dwoma tygodniami, ale sprawa dopiero teraz wyszła na jaw.

O zdarzeniu poinformował nas rodzic jednego z uczniów miejscowej szkoły. Oburzony był, że media nie pisały o wypadku, tuż po tym, jak się wydarzył. Stwierdził, że dyrekcja placówki prawdopodobnie chce sprawę zatuszować. - Wszystko działo się w godzinach funkcjonowania szkoły. Uczeń jednej ze starszych klas przyjechał do szkoły skuterem i uderzył w innego chłopca. Poszkodowany trafił do szpitala z połamaną nogą. Władze podstawówki zamiast wezwać karetkę pogotowia najpierw zadzwoniły do rodziców chłopca, aby go zabrali. Dopiero jego matka wezwała karetkę, a pogotowie zawiadomiło policję o zdarzeniu. Reakcja władz szkoły jest w tej sytuacji skandaliczna – twierdzi nasz czytelnik.

Mężczyzna twierdzi, że takie zdarzenie było kwestią czasu, bo według niego uczeń systematycznie przyjeżdżał skuterem do szkoły, choć nie powinien. Przekonuje również, że władze podstawówki na to nie reagowały. - Rzeczywiście do takiego wypadku doszło. Prowadzimy czynności wyjaśniające – potwierdza asp. Artur Łopacki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Parczewie. Dyrektor szkoły Agnieszka Tarasiuk potwierdza zaistniałą sytuację, ale nie rozpatruje jej w kontekście wypadku, a jedynie zdarzenia, do którego doszło w czasie przerwy między lekcjami.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 25

Tomasz Wachulski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pacior
Pacior 20.06.2019, 20:41
Szkoda chłopca

Pozostałe