Gmina Międzyrzec Podlaski: Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni

  • 19.06.2019, 09:57
  • Paulina Chodyka
Gmina Międzyrzec Podlaski: Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni
Z końcem roku szkolnego przyszedł czas podsumowań dokonań uczniów. Podczas tradycyjnej Gali Mistrzów, już po raz szósty, najlepsi otrzymali honorowe nagrody i wyróżnienia. Pogoda dopisała, nie zabrakło również wspaniałych występów artystycznych.

Za wybitne osiągnięcia w nauce, sztuce i sporcie wyróżnienia otrzymało aż 82 dwóch uczniów szkół z terenu gminy. Tytuł "Najlepszego z najlepszych" za szczególne osiągnięcia w nauce otrzymali: Joanna Domańska, Anita Ignaciuk, Wiktoria Adamowicz oraz Julia Wojtczuk. Wśród uczniów z najwyższą średnią ocen znaleźli się: Wiktoria Adamowicz (średnia 5,83), Mateusz Łukasiewicz (5,56), Kacper Trokowicz (5,36), Anita Ignaciuk (5,57), Karolina Duda (5,5), Joanna Domańska (5,5), Maja Kwasińska (5,27), Dominika Zając (5,27), Bruno Błaszkiewicz (5,18), Wiktoria Zbańska (5,18), Natalia Wsół (5,5) oraz Mateusz Nakaziuk (5,5). Wśród laureatów i finalistów wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów i olimpiad znaleźli się: Anna Oleksiuk, Patrycja Nestoruk, Nikola Adamowicz, Agata Ignaciuk oraz Mikołaj Filipiuk.

Gospodarzem tegorocznej, szóstej już Gali Mistrzów była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tłuśćcu, a uroczystość odbyła się pod hasłem "Nauka drogą do gwiazd", nawiązującym do patrona placówki. Rozpoczął ją występ grupy "Niezapominajki", później uczniowie przedstawili krótkie  przedstawienie o astronomicznej tematyce oraz uświetnili uroczystość swym pięknym śpiewem i tańcem. Podziękowali również swoim wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za wkład w ich rozwój.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 25

 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe