Wspaniała, rodzinna zabawa w Ciciborze [GALERIA]

  • 22.06.2019, 08:42
  • Paulina Chodyka
Wspaniała, rodzinna zabawa w Ciciborze [GALERIA]
Piękna, słoneczna pogoda, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, występy zespołów ludowych i dziecięcych z całego powiatu oraz konkurencje sportowe dla dużych i małych – to wszystko towarzyszyło czwartemu już Piknikowi Rodzinnemu w Ciciborze Dużym. Na placu przy świetlicy wiejskiej bawiło się kilkaset osób, a Słowo Podlasia objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Piknik to już tradycja. Od czterech lat w połowie czerwca miejscowość gości rodziny z terenu całego powiatu. Impreza ma charakter integracyjno-sportowy. W tym roku na uczestników czekało jak zawsze mnóstwo atrakcji. – Dla wszystkich przygotowaliśmy sporo atrakcji. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie wspaniałe panie sołtyski Bożena Kałabun i Agnieszka Kraśniewska – mówi jeden z organizatorów, radny gminy Biała Podlaska Mateusz Siwiec. – Chcieliśmy zachęcić w ten sposób ludzi do wyjścia z domów i porzucenia choć na chwilę telefonów komórkowych oraz Internetu. By wspólnie bawiły się wszystkie pokolenia: dziadkowie, rodzice, dzieci - dodaje sołtys Cicibora Dużego, Bożena Kałabun. 

Na scenie pokazały się przedszkolaki i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym. Swoim śpiewem publiczność zachwyciły Wiktoria Szczepańska, siostry Zosia i Ela Doroszuk, Alicja Szandecka oraz Sylwia Zawiślak. Zaprezentowały się również zespoły ludowe: "Kaczeńce" z Czosnówki, "Białynia" z Worońca oraz "Zorza" z Cicibora Dużego. Grą na skrzypcach zaczarowała Oliwia Spychel. Pokazy zumby rozgrzały publiczność w ten i tak gorący dzień, a swoimi tanecznymi umiejętnościami przy dźwiękach nieśmiertelnych hitów zespołu "BeeGees" pochwalili się uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 25

 

Paulina Chodyka

Zdjęcia (67)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe