Tuczna: Błoto było ich żywiołem

  • 26.06.2019, 12:24
  • Ewa Staszewska
Tuczna: Błoto było ich żywiołem
W niedzielę, 23 czerwca, odbył się IV Powiatowy Turniej Piłki Błotnej w Tucznej, nad którym patronat objął starosta bialski Mariusz Filipiuk. W rozgrywkach udział wzięły trzy drużyny. Podczas imprezy organizatorzy zapewnili liczne atrakcje.

IV Powiatowy Turniej Piłki Błotnej rozpoczął się o godzinie 11:00. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: RFE Tuczna, Dziki Tadzika oraz reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Podczas rozgrywek, którym sędziował Bartosz Reduch, każda z drużyn wykazała się pełnym zaangażowaniem. Publiczność dopingowała swoich faworytów z całych sił. Imprezie towarzyszyły popularne atrakcje: dmuchańce, lody, popcorn, wata cukrowa. Przedsięwzięcie powstało dzięki wspólnemu działaniu: wójta gminy Tuczna, Gminnej Biblioteki Publicznej w Tucznej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Tucznej. Patronat objął starosta bialski Mariusz Filipiuk, który m.in. ufundował puchary.

- Bardzo oryginalna impreza, bardzo oryginalna dyscyplina sportu, bardzo oryginalne święto w gminie Tuczna. Bardzo się cieszę jako radny i przewodniczący, że starostwo bialskie, rada powiatu, wspiera znacząco turniej. Jest to cenna inicjatywa. Widzimy po frekwencji, że ludzie chętnie uczestniczą – relacjonuje Mariusz Kiczyński, przewodniczący rady powiatu w Białej Podlaskiej. 

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 26

 

Ewa Staszewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe