Międzyrzec Podlaski: Prymusi z gratulacjami od burmistrza

  • 28.06.2019, 10:00
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Prymusi z gratulacjami od burmistrza
Za nami kolejny rok szkolny. Najlepsi uczniowie z terenu całego miasta i laureaci przedmiotowych lig otrzymali dyplomy i wyróżnienia z rąk burmistrza Zbigniewa Kota. Mieli również okazję do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami urzędu miasta.

Końcówka czerwca to we wszystkich szkołach czas podsumowań roku szkolnego. Uczniowie, którzy wykazali się wyjątkową wiedzą i umiejętnościami, mogą liczyć na gratulacje, nagrody i wyróżnienia. Nie inaczej było i w tym roku. Najpierw w poniedziałek, 17 czerwca, odbyło się podsumowanie Międzyrzeckich Lig Przedmiotowych, a 18 czerwca, burmistrz wręczył statuetki "Międzyrzecki Prymus" najlepszym.

- Osiągnięcie tak wysokiej średniej ocen ze wszystkich przedmiotów jest ogromnym wyzwaniem, wymagającym wsparcia ze strony rodziców. To są nasze perły, o które trzeba dbać. Jesteśmy dzisiaj wszyscy bardzo dumni z tych młodych nieoszlifowanych diamentów, których nazwiska w przyszłości na pewno będą błyszczeć i liczymy na to, że w dorosłym już życiu będą wspierać rozwój Międzyrzecczyzny, pamiętając o tym, skąd pochodzą – mówił z nieukrywaną satysfakcją Zbigniew Kot.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 26

 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe