Drelowscy strażacy najlepsi

  • 30.06.2019, 09:26
  • Paulina Chodyka
Drelowscy strażacy najlepsi
Podczas XXI Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych w Kobylanach w gm. Terespol najlepsi okazali się przedstawiciele jednostek z gminy Drelów.

Ze statuetkami i laurem zwycięstwa wróciły męska drużyna OSP z Kwasówki i kobieca drużyna OSP z Dołhy. Zawody odbyły się 16 czerwca. Strażacy z Kwasówki osiągnęli łączny czas 96.38 sek. zdobywając pierwsze miejsce i poprawiając swój wynik z roku ubiegłego (II lokata). Miejsca na podium wywalczyły również OSP Sławatycze i Kodeń.

Warto wspomnieć, że kilka dni wcześniej, już po raz 19-sty druhowie z Kwasówki zdobyli pierwsze miejsce w gminie Drelów podczas XXIX Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP w Międzyrzecu Podlaskim. Strażaczki z OSP Dołha, również laureatki gminnych zawodów, wywalczyły z kolei pierwsze miejsce w konkurencji kobiecej z łącznym czasem 115,20 sek. Tuż za nimi uplasowały się OSP Krzewica i OSP Chotyłów.

 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe