Elżbieta Gruszkowska

  • 03.07.2019, 12:50 (aktualizacja 08.07.2019, 17:12)
  • (ach)
Elżbieta Gruszkowska
Elżbieta Gruszkowska z gminy Sławatycze, na co dzień zajmuje się pracą z dziećmi i młodzieżą w Gminnym Ośrodku Kultury. Prowadzi zajęcia wokalne, włącza się też w różne wydarzenia gminne np. przygotowując potrawy nadbużańskie, specjalizuje się przyrządzaniu ryb słodko-wodnych, np. ryby marynowanej, paprykarzy, kotletów rybnych, a także ryby po żydowsku.

Jej pasja zaczęła się od hobby męża, który często łowił ryby i przywoził je do domu. – Przygotowanie nie jest łatwe, wymaga wprawy i wiele pracy, ale efekt sprawia, iż wciąż chcę się tym zajmować – zaznacza Elżbieta.

Wykonuje również dekoracje np. na dożynki, czy na Dni Sławatycz, przy tej okazji wykonuje stroiki i kompozycje kwiatów. Od zawsze lubiła tworzyć, już jako dziecko szyła i ozdabiała dom.

W GOK- u pracuje od dziesięciu lat, w tym czasie należała również do kilku zespołów muzycznych, gdyż śpiewała od 8 roku życia przez kolejne trzydzieści lat. Obecnie prowadzi też grupę seniorek, której pomaga w organizowaniu przedstawień teatralnych i uczy amatorki aktorstwa oraz umiejętności scenicznych. Natomiast młodsze pokolenie, które kształci w wokalu, ma na swoim koncie osiągnięcia na konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich. – Motywuje mnie do działania to, że dzieci chętnie przychodzą na moje zajęcia i wkładają w ćwiczenia wiele wysiłku. Czuję radość, że zawodowo mogę się jeszcze komuś przydać – zaznacza.

Aby zagłosować na Elżbietę Gruszkowską należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGO.3  na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ach)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe