Anna Jakubowska

  • 03.07.2019, 12:53 (aktualizacja 08.07.2019, 17:15)
  • (jm)
Anna Jakubowska
Anna Jakubowska z Białej Podlaskiej jest nauczycielką, pedagogiem i wielką miłośniczką zwierząt. To ona w 2008 roku była pomysłodawcą i twórcą wolontariatu w schronisku Azyl.

Jej pasja do zwierząt i urok osobisty nie mają sobie równych, a osoby z którymi współpracuje mówią o niej: "Kobieta niesamowita. Nawet w dresie i umazana błotem wygląda jak dama".

Pani Ania zna imiona wszystkich, prawie 300 podopiecznych, w schronisku, to ona nadzoruje bezpieczeństwo niedzielnych spacerów. Wolontariusze ją uwielbiają, bo zaraża swoją pasją pomagania. To dzięki niej wolontariat urósł w taką siłę, że liczy już ponad 200 osób. Sama ma trzy koty, wszystkie po przejściach. - Kocham swoją pracę i góry. Interesuję się malarstwem - mówi Anna Jakubowska. To dzięki jej niesamowitemu zaangażowaniu 200 psów ma szansę wyjść na wymarzony spacer, a ich szanse na adopcję tym samym rosną, ponieważ psy uczą się kontaktu z człowiekiem i zachowania na smyczy. Mówią o niej Azylowy Anioł. Zawsze ciepła, wrażliwa, serdeczna. Jest wzorem do naśladowania i wspaniałym przyjacielem.

Aby zagłosować na Annę Jakubowską należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGO.5  na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(jm)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe