Katarzyna Lubańska

  • 03.07.2019, 12:57 (aktualizacja 08.07.2019, 17:22)
  • (ew)
Katarzyna Lubańska
Katarzyna Lubańska z Białej Podlaskiej od 2010 roku pełni funkcję przewodniczącej rady "Fundacji Kreacja Magia Rąk". Jej działalność społeczna przejawiała się podczas uczestnictwa w licznych akcjach dobroczynnych, edukacyjnych i kulturalnych.

Angażując się w edukację ekologiczną prowadziła liczne warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Podejmowane działania zawsze miały na celu szerzenie edukacji pod kątem recyklingu. Popularyzowane rękodzieło z wtórną przeróbką papieru, czyli kreatywny recykling to zarówno forma rozrywki, terapii, ale też sztuka.

Uczestniczyła w wielu projektach mających na celu rehabilitację społeczną i manualną osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Swoją pasją zaraziła rzeszę sympatyków. Na swoim koncie ma wiele zrealizowanych inicjatyw z zakresu ochrony środowiska przy udziale m.in jednostek samorządowych. Współorganizatorka koncertów charytatywnych. a także konkursów ogólnopolskich, w tym m.in  Eco-r-eco. Wyplatając, ucząc tej formy sztuki, realizuje marzenie pomocy innym. Obecnie aktywnie uczestniczy w zbiórce nakrętek na rzecz chorej Joasi. Pasja do sztuki i do koni towarzyszy jej od dzieciństwa. Maluje, a szczególny wyraz ekspresji odnajduje w technice artystycznej jaką jest rysunek. 

Aby zagłosować na Katarzynę Lubańską należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGO.7  na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ew)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe