Janina Wardziak

  • 03.07.2019, 13:08 (aktualizacja 08.07.2019, 17:28)
  • (ach)
Janina Wardziak
Janina Wardziak od wielu lat jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Kąkolewnicy. Zajmuje się organizacją interesujących wydarzeń skierowanych do kobiet należących do KGW, a także dla mieszkańców gminy.

Z każdym rokiem udaje się jej przekonać do działalności w kole, coraz większą liczbę osób. Panie poza wspólnym gotowaniem wspierają się również w innych dziedzinach. Janina znakomicie gotuje i chętnie przekazuje swoje przepisy młodszym gospodyniom. Zachęca je też do jak najaktywniejszego uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności.

Słynną potrawą, jaką przygotowuje są kąkolewskie pierogi. Wystawia też stoiska na gminnych dożynkach oraz piknikach rodzinnych organizowanych dla mieszkańców ul. Południowej. Potrafi też pozyskiwać środki zewnętrzne potrzebne do przygotowania poczęstunku i wręczenia okolicznościowych nagród. Tradycją stało się już, że panie z KGW z pomocą Janiny częstują smakołykami pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę. Janina Wardziak ze swej aktywności i umiejętności kulinarnych słynie w całej gminie Kąkolewnica.

Aby zagłosować na Janinę Wardziak należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGO.12  na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ach)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe