Ewelina Wołosowicz

  • 03.07.2019, 13:10 (aktualizacja 08.07.2019, 17:29)
  • (jlk)
Ewelina Wołosowicz
Mieszka w Łomazach. Na co dzień opiekuje się czterema cudownymi dziewczynkami i to dla nich poświęca się najbardziej. Jednocześnie prowadzi dom i pomaga mężowi w gospodarstwie.

Należy również do Łomaskiego Stowarzyszenia Rozwoju, w którym aktywnie działa, m.in. organizując już od 5 lat gminną olimpiadę dla mieszkańców gminy. Pasjonuje się rękodziełem, przygotowuje barwne okolicznościowe stroiki, reżyseruje inscenizacje, takie jak jasełka czy męka pańska.

– Największa radością jest dla mnie uśmiech moich dzieci i poczucie że od czasu do czasu mogę coś zrobić dla innych. Rękodzieła nauczyłam się samodzielnie, podpatrując trochę w internecie, książkach i gazetach – opowiada. – Praca z ludźmi przy inscenizacjach jest cudowna, można zupełnie inaczej spojrzeć na danego człowieka. Czasem ciężko zapanować nad dużą liczbą osób, ale wszystko jest do zrobienia, gdy ma się wspólny cel.  Najbardziej dumna jestem jednak z bycia mamą i żoną, z pracy z ludźmi, którym mogę przekazać coś od siebie i od których nauczyć się czegoś od innych – podkreśla pani Ewelina. 

Aby zagłosować na Ewelinę Wołosowicz należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGO.13 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe