Grażyna Demianiuk

  • 03.07.2019, 13:12 (aktualizacja 08.07.2019, 16:26)
  • (jlk)
Grażyna Demianiuk
Przez 40 lat pracownica biblioteki, obecnie emerytka. Mówi się, że "wszędzie jej pełno". Właścicielka gospodarstwa agroturystycznego. Założycielka KGW w Serpelicach, członkini KGW w Mierzwicach.

Jak sama o sobie mówi, lubi przebywać z ludźmi, aktywnie spędzać czas. Dlatego zaangażowała się w integrację środowiska w Serpelicach, kiedy jeszcze pracowała w tamtejszej bibliotece. Brała udział w wielu konkursach kulinarnych, zdobywając nagrody. Inicjowała też różne formy rozrywki dla dzieci. - Kiedy przeszłam na emeryturę, nie chciałam siedzieć bezczynnie w domu. Otworzyłam w Mierzwicach sklep. Obok niego zaaranżowałam mini bibliotekę na powietrzu. Każdy, kto tylko ma chęć, może tu zajrzeć, poczytać bądź wypożyczyć lekturę. Poza tym mamy kącik dla dzieci, w którym mogą malować i bawić się – wyjaśnia pani Grażyna. 

Oprócz tego kobieta aktywnie udziela się w Nadbużańskim Stowarzyszeniu "Przyjazne Mierzwice". Co roku latem przygotowuje "Dni Morza Mierzwice", na których integruje lokalną społeczność.

Aby zagłosować na Grażynę Demianiuk należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGO.1 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dan
Dan 12.07.2019, 16:39
Trzeba jeszcze dodac ze dzielnie sobie radzi mimo przeciwnosci losu. Utraty męża i syna w jednym roku
C.
C. 12.07.2019, 13:29
Złota kobieta ???

Pozostałe