Biała podlaska: ZPP doradza przedsiębiorcom

  • 04.07.2019, 09:28
  • (jlk)
Biała podlaska: ZPP doradza przedsiębiorcom
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie po raz kolejny zorganizował konferencję. Tym razem pt. "Ochrona Podatkowa Dla Firm i Osób". Program wzbogacił warsztatami na temat korzyści z reorganizacji jednoosobowej działalności gospodarczej. Słowo Podlasia było patronem medialnym tego wydarzenia.

Konferencja odbyła się 27 czerwca w Hotelu Delfin przy Al. Jana Pawła II 11 w Białej Podlaskiej. - Przybliżyłam dziś zebranym, w jaki sposób zabezpieczyć ryzyko karno-skarbowe przedsiębiorcy oraz zminimalizować ryzyko podatkowe w firmie. Moja prezentacja pokazała najpierw ryzyko, a potem możliwości jego zmniejszenia – mówi Magda Kiepurska, współpracująca z firmą Allianz.

Tego samego dnia, o godz. 12.30 również w Hotelu Delfin odbyły się warsztaty na temat korzyści z reorganizacji jednoosobowej działalności gospodarczej. Tematykę podjęli Piotr Orczykowski, radca prawny, założyciel i partner w kancelarii Alto Legal oraz Jacek Matraszek, prawnik Senior Associate w kancelarii Alto Legal. - Dowiedzieliśmy się, jakie zagrożenia płyną w przypadku firmy prowadzonej przez osobę fizyczną. Poznaliśmy możliwe sposoby reorganizacji działalności gospodarczej, a także w jaki sposób proces może zostać przeprowadzony – informuje prezes ZPP Podlasie Tadeusz Konaszuk.

Wiceprezes związku Janusz Kawka dodaje, że tego typu konferencje są bardzo potrzebne. Oprócz walorów edukacyjnych pozwalają na spotkanie się przedsiębiorców, wymianę doświadczeń, informacji oraz wzajemną promocję firm. - Jest to fajny czas na to, by przedsiębiorca poszerzał wiedzę, korzystając z doświadczenia fachowców, ale również miał okazję na spokojną rozmowę i dzielenie się spostrzeżeniami oraz pomysłami na prowadzenie biznesu – podsumowuje Kawka.

 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe