Gmina Milanów: Sąsiedzi wiedzą jak się bawić

  • 05.07.2019, 09:00
  • jm
Gmina Milanów: Sąsiedzi wiedzą jak się bawić
Już po raz drugi w Cichostowie odbył się Piknik Sąsiedzki. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców moc atrakcji. Jednym z głównych wydarzeń było otwarcie drewnianej altany na placu przy wiejskiej świetlicy, która została zrealizowana dzięki funduszom z Fundacji BGK. Słowo Podlasia objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Wystartowali w samo południe w niedzielę, 30 czerwca. Na dzieciaki czekały dmuchane zamki, aby mogły się wyszaleć do woli. Stoisko gastronomiczne przygotowały panie z KGW Cichostów. Finałowy pokaz Fire Show zachwycił niejednego. Gwiazdą wieczoru był zespół Blue Angels, finaliści Disco Star 2019.

Stowarzyszenie Cichosz przygotowało również sąsiedzką loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami. Przez cały dzień odbywały się występy zespołów ludowych, w tym Kalina, Chmiel, WTZ Parczew, Echo Dębowej, Jezioranki, Czeremcha i Jednolatki. Nie zabrakło ciekawych konkurencji, które zachęcały mieszkańców to integracji i wspólnej zabawy. Najlepsze ciasto upiekła pani Genowefa Borowicz. Największą popularnością cieszył się konkurs na wbijanie gwoździa, odbyły się również gry i zabawy dla dzieci. – Wygrały wszystkie dzieci, bo każdy występ był tak wzruszający, że nie mogliśmy zdecydować się na jakieś miejsca – mówi Ewa Dąbrowska, prezes Stowarzyszenia Cichosz. 

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 27

jm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe