Agnieszka Adamowicz

  • 05.07.2019, 14:42 (aktualizacja 08.07.2019, 17:44)
  • (jlk)
Agnieszka Adamowicz
Agnieszka Adamowicz mieszka w Stoczku (gmina Czemierniki). Z zamiłowania i zawodu jest zootechnikiem. Wraz z mężem prowadzi 70-hektarowe gospodarstwo rolne oraz fermę.

– 10 lat temu założyliśmy z mężem i kilkoma innymi hodowcami grupę Producentów Euro Indyk Sp z o.o., w której jestem członkiem zarządu. Mamy trzech wspaniałych synów: Antosia, Stasia i Olgierda. Obydwoje z mężem mamy swoje pasje, mąż jest zapalonym myśliwym, a ja rękodzielnikiem – mówi pani Agnieszka. 

Mimo wielu zajęć znajduje czas na działalność społeczną. Jest zastępcą prezesa Koła Gospodyń Wiejskich Babiniec w Stoczku, współorganizuje uroczystości związane z tradycją wiejską, państwową, a także kursy rękodzielnicze, informacyjne, pokazy czy pikniki.  – Moja największa przygoda z rękodziełem rozpoczęła się w bardzo tragicznych okolicznościach. Mieliśmy jeszcze jednego synka Artusia, niestety zachorował na nowotwór i mimo wielu wysiłków nie udało się uratować jego życia. Pozostały po nim tylko pamiątki. Zaczęłam więc tworzyć album, ale inny niż wszystkie, miał kieszonki, zabawne schowki z karteczkami, na których zapisałam nasze dialogi i jego powiedzonka. Zdjęcia oprawione w pirackie akcesoria, bo synek uwielbiał morze. Domowa dłubanina przerodziła się w prawdziwą pasję. Kiedy chłopcy podrośli, urządziłam własną pracownię, remontując i odnawiając własnoręcznie stare meble.  Dziś to moja duma i miejsce relaksu – podkreśla Adamowicz. 

Jednocześnie dodaje, że od 10 lat prowadzi bloga. Jest też członkiem DT Agaterii, producenta akcesoriów do rękodzieła. Obecnie tworzy kartki i albumy, gotuje, uprawia ogród warzywny i kwiatowy. Kocha taniec, ruch i muzykę.

Aby zagłosować na Agnieszkę Adamowicz należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGA.1 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe