Katarzyna Ignaciuk-Bilska

  • 05.07.2019, 14:49 (aktualizacja 08.07.2019, 17:48)
  • (ew)
Katarzyna Ignaciuk-Bilska
Katarzyna Ignaciuk-Bilska z Białej Podlaskiej chociaż na co dzień pracuje w branży medycznej to jej ogromną pasją jest tworzenie rzeczy pięknych.

Aktywna działaczka, a także wolontariuszka w licznych przedsięwzięciach na rzecz innych. Artystka posiadająca zmysł plastyczny, której prace zachwycają. Od dzieciństwa lubiła szyć. Pasjonuje się rękodziełem, co jest jej życiową namiętnością. Z pasji powstały nietypowe korale z przeżutego chleba, które po obróbce i grawerze stanowiły niesamowitą ozdobę. Wyglądem były zbliżone do tych ze skały wulkanicznej. Niezwykła ozdoba została wykonana w latach 70-tych, gdzie dostęp do informacji i możliwości technicznych był ograniczony.

 Uczestniczyła w licznych szkoleniach, dzięki którym posiadła wiedzę związaną z tworzeniem biżuterii, ozdób, dekoracji. Chętnie dzieli się swoją pasją prowadząc indywidualne szkolenia dla zainteresowanych, propagując zamiłowanie do rzeczy pięknych. Organizuje warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jej twórczość była prezentowana na wystawach. Była związana ze spółdzielnią socjalną Bialskie Cuda. Pasję w rękach przekłada także na dekorowanie rzeczy domowych. Jej marzeniem jest zaszczepianie swojej pasji u innych, również młodszych pokoleń. 

Aby zagłosować na Katarzynę Ignaciuk-Bilską należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGA.5 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ew)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe