Jolanta Siemakowicz

  • 05.07.2019, 14:57 (aktualizacja 08.07.2019, 17:52)
  • (ew)
Jolanta Siemakowicz
Jolanta Siemakowicz z Białej Podlaskiej startuje w kategorii najwspanialsza artystka. Od 40 lat pracuje w przedszkolu jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Wybór konkretnego zawodu podyktowany był pasją do ciągłego tworzenia rzeczy pięknych oraz pracy z młodym pokoleniem. Wykonuje dzieła artystyczne typu: kwiaty z materiału i krepiny, szmaciane lalki, różnorodne dekoracje. Jej twórczość wielokrotnie była prezentowana na wystawach w Bialskim Centrum Kultury, a także podczas wielu wydarzeń kulturalnych. 

– Tworzę całe życie. Pasją do robótek ręcznych zaraziła mnie moja mama. Od najmłodszych lat szyłam i wymyślałam nowe wzory. Pracując zawodowo, mogę razem z dziećmi tworzyć rożnego rodzaju prace. Nieustannie szukam pomysłów, by robić coś z niczego, to mnie inspiruje. Tworzę w czasie wolnym, a moje prace przynoszą mi radość. Tak spędzane chwile są metodą na wyciszenie, relaks oraz zapomnienie. Cieszę się, jak rodzina czy znajomi wybierają ręcznie wykonane prezenty, traktując je jako coś wyjątkowego - mówi Jolanta Siemakowicz.

Aby zagłosować na Jolantę Siemakowicz należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGA.9 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ew)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe