Komarówka Podlaska: Największy zlot ludzi z motocyklową zajawką [GALERIA]

  • 10.07.2019, 10:10
  • Joanna Danielewicz
Komarówka Podlaska: Największy zlot ludzi z motocyklową zajawką [GALERIA]
Kilkaset osób bawiło się na koncertach i wspólnym pikniku podczas 21. Już zlotu motocyklowego zorganizowanego przez klub Panter MC Poland. Takiej zabawy, jak mówią uczestnicy, próżno szukać w tej części kraju, ale i mało która motocyklowa impreza w Polskę może się z komarowskim motopiknikiem równać.

W tym roku zlot zorganizowano od 5 do 7 lipca. To impreza, którą niektórzy znają od dwudziestu jeden lat, wychowali na niej dzieci, które teraz przyjeżdżają tu ze swoimi dziećmi. – Organizuję tego typu zloty w różnych miejscach Polski. Tu trafiłam 12 lat temu i wsiąkłam. Gdy przyjechałam pierwszy raz moje dziecko było maluszkiem, dziś to młody człowiek, który pomaga nam tu w organizacji – mówi Ania Rusowicz, z Event Zone, odpowiedzialna za to, co od lat dzieje się na scenie zlotu i wokół niej. – Zlot ewaluuje, choć zawsze był po to, byśmy mogli się tu spotkać z ludźmi, którzy mają wspólną pasję. Ale to też impreza, na którą przyjeżdżają ludzie, żeby ze sobą pobyć, żeby pobyć ze swoimi rodzinami, razem się pobawić, odpocząć no i posłuchać muzyki.

Centrum programu zlotu to oczywiście świetne maszyny, wokół których kręci się tu tak naprawdę wszystko. Motocykliści oglądają jednoślady innych uczestników zlotu, wymieniają się informacjami, po prostu rozmawiają o swojej pasji z ludźmi, którzy wiedzą o czym mowa. Ale zlot, to również wspólny czas przy muzyce. W tym roku na scenie pikniku pojawili się m.in: Dezerter, Vader, Kobranocka, Sexbomba, Pull The Wire, Cerber, Obibox, Plan. W piątek 5 lipca, przed koncertami odbył się po raz dziesiąty Moto Panter Czad – konkurs kapel, które konkurowały o support przed gwiazdą wieczoru, która w przyszłym roku zagra na Motopikniku.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 28

Joanna Danielewicz

Zdjęcia (65)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe