Nowy właściciel wprowadza zmiany w firmie Totolotek S.A.

  • 11.07.2019, 11:21
  • Artykuł Partnera
Nowy właściciel wprowadza zmiany w firmie Totolotek S.A.
Nowy właściciel Totolotka S.A. unowocześnia bukmachera i wprowadza nowe rozwiązania. W planach także lokale premium. Uśmiechnięte słońce witające graczy. Nowy inwestor Totolotka S.A. zaczyna proces wprowadzania zmian.

Rebranding, wdrożenie nowego systemu sprzedaży online oraz gruntowny remont punktów naziemnych. To tylko niektóre ze zmian i prac, które zamierza w najbliższym czasie wprowadzić nowy właściciel bukmachera Totolotek S.A., czyli grupa Gauselmann. A wszystko to będzie kosztować kilkanaście milionów złotych. Na jakie inne nowości mogą liczyć gracze?

Skala operacji jakiej właśnie dokonujemy jest bezprecedensowa na polskim rynku zakładów wzajemnych. - w taki sposób wprowadzenie zmian zapowiada Adam Lamentowicz, prezes firmy Totolotek S.A. Tak ogromne przedsięwzięcie to zasługa nowego inwestora. Grupa Gauselmann to potęga na rynku gier i zakładów wzajemnych, zatrudniająca na całym świecie ponad 13 tysięcy pracowników. Została powołana do życia w roku 1957, dlatego stoi za nią bogate doświadczenie. Ta rodzinna spółka z siedzibą w Espelkamp w Niemczech posiada zaplecze wielu nowoczesnych technologii wykorzystywanych zarówno w internecie, jak i salonach naziemnych. Przedstawiciele grupy Gauselmann wiedzą, że zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością i zamierzają z tego skorzystać. Od momentu wejścia w życie wprowadzonych w 2016 roku zmian w ustawie o grach hazardowych liczba klientów legalnych bukmacherów lawinowo rośnie. Z tej koniunktury zamierzają oczywiście skorzystać również Niemcy. Ich przewagą wobec konkurencji może być doświadczenie z wielu innych rynków na całym świecie. Należy bowiem wspomnieć, że w Europie grupa Gauselmann działa m.in. w Niemczech, Austrii, Danii i Belgii. Przejęcie Totolotka jest ważną częścią naszej strategii rozwoju. Otwieramy się na Polskę i dzięki temu zdobywamy kolejny ważny rynek w Europie... - tak komentuje przedsięwzięcie Niko Steinkrauß, CEO w Merkur Sportwetten, jednej ze spółek Gauselmann.

Dzięki nowym inwestycjom punkty stacjonarne należące do najstarszego polskiego bukmachera przejdą gruntowny remont. Zainstalowanie nowoczesnego sprzętu i zaaranżowanie nowego, odświeżonego wyglądu to dopiero początek. Prawdziwą rewolucję gracze mają odczuć podczas korzystania z samego systemu, np. terminali bukmacherskich. Choć większość dostępnych serwisów i interfejsów na polskim rynku w kluczowych kwestiach jest dosyć podobna, to tak doświadczony inwestor z pewnością może jeszcze czymś zaskoczyć. Na razie zapowiadana jest spora aktualizacja systemów sprzedaży zarówno w punktach naziemnych oraz w ofercie dostępnej online. Obecnie Totolotek jest jednym z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce, a planowane zmiany powinny dodatkowo zwiększyć udziały tego bukmachera w polskim rynku. 

Czy to wszystko? Okazuje się, że inwestor ma także dalsze plany

W związku z ogromnym rozwojem rynku pojawia się na nim coraz więcej graczy oczekujących wysokich standardów. Takie ma zapewnić im kolejny etap rozwoju firmy Totolotek S.A., czyli utworzenie lokali o klasie premium. Charakteryzować je mają komfortowe warunki czy możliwość oglądania największych wydarzeń sportowych na ekranach o wysokiej jakości przekazu i sporej przekątnej. W całym kraju takich punktów dla wymagających graczy ma powstać przynajmniej kilkadziesiąt. 

A co będzie widoczne na pierwszy rzut oka?

Nawet osoby rzadko korzystające z usług bukmachera Totolotek dostrzegą pewne modyfikacje. Zmianie ulegnie dotychczasowa identyfikacja wizualna z logotypem na czele. To jeden z elementów procesu dostosowywania bukmachera do światowego wizerunku marki. Dlatego oprócz zastosowania nowego fontu, usunięcia charakterystycznej łezki oraz dodania napisu bukmacher przy nazwie Totolotka będzie teraz widnieć słynne logo Merkur. Jest to znak rozpoznawczy grupy Gauselmann i element widniejący także na produktach czy logotypach innych zależnych od niej bukmacherów działających na terenie różnych krajów. Jak tłumaczy właściciel, słońce Merkur znajduje się w centrum, a jego liczne promienie symbolizują indywidualne rozwiązania orbity branży gier. Nowe logo bukmachera można zobaczyć tutaj.

Bukmacher Totolotek otrzymał od Ministra Finansów zezwolenie o numerze AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 i jest legalnym bukmacherem w Polsce. Firmy nie posiadające zezwolenia wydanego w Polsce nie mogą świadczyć usług w naszym kraju. Gra w takich firmach jest karalna. Z usług bukmacherów korzystać mogą osoby pełnoletnie. Zakłady bukmacherskie to forma hazardu i mogą uzależnić.
 

Artykuł Partnera

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe