Biała Podlaska: Sukces Chwilki

  • 18.07.2019, 13:58
  • (jlk)
Biała Podlaska: Sukces Chwilki
O dużym sukcesie może mówić bialski zespół Chwilka. Na XVI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej Skowroneczek zdobył główną nagrodę Grand Prix. - Jestem dumny z moich podopiecznych - mówi kierownik zespołu Ireneusz Parafiniuk.

Zespół Chwilka funkcjonuje przy Bialskim Centrum Kultury. Na tegorocznym koncercie finałowym festiwalu, który odbył się 7 lipca na rynku w Nowym Sączu, wystąpił m.in. dzięki uprzejmości firmy Edwood.

– Na scenie zaprezentowało się 80 wykonawców. Konkurencja była ogromna. Wcześniej jednak przeszliśmy wstępną kwalifikację, podczas którego odpadło wiele zespołów – wyjaśnia Parafiuniuk. – Koncert finałowy Festiwalu Piosenki Dziecięcej Skowroneczek transmitowany jest przez Telewizję Polską na antenie TVP ABC. A więc występ Chwilki będzie można już wkrótce obejrzeć w naszych domach – dodaje. 

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 29

 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe