Międzyrzec Podlaski: Pomóżmy Oli wrócić do zdrowia

  • 19.07.2019, 09:48
  • Justyna Madan
Międzyrzec Podlaski: Pomóżmy Oli wrócić do zdrowia
Aleksandra Włodarczyk ma 33 lata i od trzech lat choruje na ziarnice złośliwą. Potrzebuje pieniędzy na drogie leczenie.

Na co dzień mieszka i pracuje w Międzyrzecu Podlaski, prowadzi swój salon kosmetyczny. Praca jest jej pasją, ale z powodu chemioterapii, która przyjmuje, nie jest w stanie ani pracować ani spełniać zawodowo.

– Kiedy skończyłam 30 lat i usłyszałam diagnozę: ziarnica złośliwa był to dla mnie i dla moich bliskich ogromny szok, nikt w rodzinie wcześniej nie chorował na nowotwór. Całe moje życie i nie tylko moje zmieniło się diametralnie, teraz najważniejszym celem było wyzdrowieć. Rodzina i przyjaciele bardzo wspierają mnie w walce z chorobą, to dzięki nim nadal mam siłę by walczyć i się nie poddawać – mówi Aleksandra.

W 2016 roku rozpoczęła chemioterapię, długie i ciężkie leczenie. W 2017 roku Aleksandra przeszła autoprzeszczep komórek macierzystych, który pozwolił jej na chwilę wrócić do normalnego życia i zapomnieć o chorobie, która, jak mówi Ola, okazała się podstępna i wraca. 

– Nadzieją dla mnie jest lek Nivolumab, który w moim przypadku nie jest refundowany. Miesięczny koszt lekoterapii to ok 30 tysięcy złotych. Koszt leczenia znacznie przewyższa moje możliwości finansowe, dlatego jestem zmuszona prosić o wsparcie. Będę bardzo wdzięczna za  gest dobrej woli – mówi Aleksandra Włodarczyk. 

Można jej pomóc wpłacając dowolną kwotę poprzez Fundację Onkologiczną Alivia, na stronie internetowej: skarbonka.alivia.org.pl/aleksandra-wlodarczyk

 

Justyna Madan

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe