Międzyrzec Podlaski: Spotkanie po latach rocznika `69

  • 19.07.2019, 10:23
  • jm
Międzyrzec Podlaski: Spotkanie po latach rocznika `69
W połowie czerwca odbyło się spotkanie absolwentów międzyrzeckiego Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. Okazja była wyjątkowa bowiem byli uczniowie świętowali 50 lat od ukończenia liceum.

Na spotkaniu pojawili się tez byli nauczyciele, Janina Szymajda, która w latach 1964-70 uczyła chemii, matematyczka - Izabela Trojanowska oraz matematyk Jan Ilczuk. Absolwenci zainaugurowali swój jubileusz spacerem po odrestaurowanym parku Potockich, wiele osób mieszka obecnie za granicą i widziało park w nowej odsłonie po raz pierwszy. Niespodzianką był przejazd autokarem przez miasto, aby pokazać co się zmieniło przez ostatnie lata. Absolwentów podczas biesiady odwiedził burmistrz Zbigniew Kot.

W programie zjazdu był też czas na odwiedziny grobó swoich licealnych kolegów i nauczycieli. Tego dnia wszyscy otrzymali szereg pamiątkowych i promocyjnych gadżetów z wydziału oświaty, kultury, sportu i promocji z miejskiego urzędu oraz książkę ze wspomnieniami "Absolwenci czyli co nam zostało w pamięci po 50 latach".

jm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KRZYSZTOF
KRZYSZTOF 21.07.2019, 04:28
UCZYŁA MNIE CHEMII ,SZYMAJDA KTÓREJ BALIŚMY SIĘ WSZYSCY

Pozostałe