Muzyka z miodem i winem. Tak świętowano w Parczewie!

  • 25.07.2019, 10:00
  • (TWA)
Muzyka z miodem i winem. Tak świętowano w Parczewie!
Koncerty, pokazy, występy artystyczne, stoiska z potrawami regionalnymi. To tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na wszystkich podczas Dni Parczewa. Słowo Podlasia było patronem medialnym wydarzenia.

Święto miasta rozpoczęło się 16 lipca Jarmarkiem Jagiellońskim, podczas którego swoje produkty zaprezentowali lokalni twórcy ludowi i Koła Gospodyń Wiejskich. Można było kupić dosłownie wszystko, począwszy od potraw regionalnych, poprzez wyroby z miodu, wikliny aż po wyroby garncarskie, naszyjniki i inne ozdoby.

Były też pokazy kowalstwa, występy lokalnych zespołów ludowych, śpiewaczych i tanecznych, a także festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci, gier, zabaw i konkursów dla całych rodzin. W galerii Parczewskiego Domu Kultury można było z kolei obejrzeć wernisaż wystawy rękodzieła artystycznego. Zwieńczeniem wielkiego świętowania były koncerty. Zagrał zespół Va Bank z Parczewa, grupa Neoklez, Progres, Fresh, Reggaeside. Gwiazdą wydarzenia była grupa Zakopower, która na parczewskiej scenie wystąpiła w niedzielę.

 

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe