Łosice: Jesienią dzieci pójdą do przedszkola nową ulicą

  • 25.07.2019, 10:36
  • Joanna Gąska
Łosice: Jesienią dzieci pójdą do przedszkola nową ulicą
120 tys. zł - tyle dołoży miasto powiatowi na przebudowę ulicy i miejsc postojowych przy ul. św. Stanisława w Łosicach. Dzięki wsparciu już we wrześniu dzieci bezpiecznie dojdą do przedszkola po nowej kostce, a jadące tamtędy auta nie będą musiały omijać wielkich dziur w nawierzchni.

Nowoczesny blok, przedszkole, zabytkowy kościółek i osiedle domów jednorodzinnych - to wszystko znajduje się przy ulicy św. Stanisława. Od wielu lat mieszkańcom doskwierały tam dziury, brak chodników dla pieszych i ogromne kałuże. W sprawie ulicy interweniowaliśmy już w maju, o katastrofalnym stanie drogi alarmował wówczas mieszkający w tej okolicy, Ryszard Jaszczuk. 

Łosiczanin od wielu lat zabiegał o remont, zwracał również uwagę na kwestie bezpieczeństwa w tym rejonie. - Jeden problem to te dziury. Nawierzchnia wymaga remontu, to jest niezaprzeczalny fakt. Nieustannie więc dopytuję drogowców, kiedy w końcu zrobią tę ulicę. Po deszczu tworzą się tu olbrzymie kałuże, a przejeżdżające po niej samochody rozbryzgują wodę na posesje, ogrodzenia i domy - relacjonował.  

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 30

 

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe