Terespol: Przy muzyce bawiły się całe pokolenia [GALERIA]

  • 26.07.2019, 09:03
  • Anna Chodyka
Terespol: Przy muzyce bawiły się całe pokolenia [GALERIA]
Mimo początkowo niesprzyjającej pogody, Niedziela w Terespolu przejdzie do historii podlaskich imprez, jako jedna z najbardziej udanych. Starsi doskonale bawili się przy muzyce cygańskiej, jaką zapewnił zespół Raise Dance z Brześcia oraz hitach, które śpiewał Andrzej Rybiński, natomiast młodzież licznie zgromadziła się na koncercie Happysad. Wydarzenie zostało objęte patronatem Słowa Podlasia.

Po występie gości z Brześcia odbyła się  Muzyczna Podróż Dookoła Świata, w czasie której artyści warszawskich scen zaprezentowali przeboje muzyki operowej i współczesnej. Nie zabrakło też dmuchańców, lodów, waty cukrowej i innych atrakcji dla dzieci.

- To święto miasta, chcieliśmy zapewnić mieszkańcom rozrywkę na poziomie, dlatego nasz program jest różnorodny, by zaspokoić gusta osób w różnym wieku. Staraliśmy się przyciągnąć publiczność od samego początku ciekawymi wykonaniami, tak by została z nami do ostatnich taktów – mówi dyrektor MOK w Terespolu, Anna Pietrusik. Przy okazji zebrano ponad 3 tys. zł na rzecz ciężko chorej Darii Fedorowicz, mieszkanki Terespola, która cierpi od urodzenia na autyzm i nieustannie będzie potrzebowała wsparcia. - Impreza kosztowała ponad 100 tys. zł. Złożyły się na nią dotacja urzędu miasta, kwoty przekazane przez sponsorów oraz fundusze od firm, mających swoje stoiska podczas wydarzenia. Przygotowania zaczęły się już jesienią, w sumie trwały około dziewięć miesięcy. Wielu spraw trzeba było dopilnować, a także zapewnić opiekę straży pożarnej czy policji – wyjaśnia dyrektor MOK.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 30

 

Anna Chodyka

Zdjęcia (85)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe