Łosice: Babcia i dziadek w albumie

  • 27.07.2019, 08:33
  • (jg)
Łosice: Babcia i dziadek w albumie
"Łosiczan portret własny" to tytuł wyjątkowego albumu, w którym znalazły się prywatne fotografie mieszkańców miasta. Promocja tego wydawnictwa pod patronatem Słowa Podlasia odbyła się w miniony piątek w Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur.

Zdjęcia babci, pradziadka, sąsiadów czy znanych mieszkańców miasta można obejrzeć w wydanym przez OSP Niemojki w partnerstwie z miastem i gminą Łosice oraz Łosickim Domem Kultury albumie. Znalazły się w nim fotografie z prywatnych zbiorów i udostępnione przez łosiczan na wystawę uliczną w 2015 roku z okazji obchodów 750-lecia Łosic.

W albumie zebrano i opatrzono podpisami setki zdjęć, sprzed II wojny światowej, okresu okupacji oraz z czasów powojennych. Ich wyboru dokonał Marek Jerzman.

 

 

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe