Region: Odzyskali skradzione samochody

  • 29.07.2019, 12:08
  • jm
Region: Odzyskali skradzione samochody
Funkcjonariusze KWP w Lublinie i bialscy policjanci znaleźli dwa skradzione w woj. wielkopolskim auta. Ponadto znaczną ilość środków odurzających. Zlikwidowali też "dziuplę samochodową". 5 osób zostało zatrzymanych.

Dwa samochody dostawcze marki Renault Master zostały zatrzymane na terenie powiatu lubartowskiego oraz ryckiego. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że podróżujące nimi osoby, mogą mieć również związek z kradzieżą samochodów dostawczych, do jakiej doszło na początku maja na terenie powiatu bialskiego.

- Policjanci zatrzymali troje mieszkańców woj. wielkopolskiego w wieku 18-44 lat. Przy 44-latku ujawnili biały proszek, natomiast przy 33-latku podróżującym drugim busem brunatną substancję. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina i haszysz. Wartość odzyskanych aut to około 120 tys. - informuje oficer prasowa bialskiej KMP Barbara Salczyńska-Pyrchla. 

Zatrzymano również 51 i 56-latków z woj. wielkopolskiego. W mieszkaniu tego drugiego, znaleziono marihuanę, z której można by było przygotować 600 porcji dealerskich. Mundurowi wspierani przez strażników granicznych weszli na teren dwóch posesji w powiecie radzyńskim. Zabezpieczyli tam dwa samochody oraz silniki oraz części samochodowe pochodzące z przestępstwa. Wartość mienia to około 85 tys. złotych. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

jm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe