Biała Podlaska: Skacząca wystawa

  • 31.07.2019, 10:38
  • jm
Biała Podlaska: Skacząca wystawa
Z inicjatywy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w mieście pojawiła się wystawa z okazji 75. rocznicy walk pod Monte Cassino. Wątpliwości, co do miejsca umieszczenia wystawy zgłosił na swoim facebookowym profilu radny Zjednoczonej Prawicy, Marek Dzyr. Kilka dni po jego wpisie, wystawa została przeniesiona do parku Radziwiłłów.

Wystawa pojawiła się na płocie parafii garnizonowej przy ul. Dokudowskiej. Niestety, zabrakło tam chodnika, aby móc swobodnie przemieszczać się podczas oglądania zdjęć i opisów. – W naszym mieście gości właśnie taka wystawa. Sam bym nie wiedział, gdyby nie informacja od mieszkańca. Niestety, prawdopodobnie niewiele osób skorzysta, bo miejsce wystawy to płot parafii garnizonowej przy ul. Dokudowskiej. Co więcej, dla części wystawy nie starczyło chodnika! – napisał 19 lipca, na swoim profilu radny Marek Dzyr.  

O miejsce umieszczenia wystawy zapytaliśmy bialski Urząd Miasta. - O umieszczeniu wystawy przy ośrodku zdecydował sam organizator, bez konsultowania tego z miastem – poinformowała nas rzecznik magistratu, Gabriela Kuc-Stefaniuk. Już kilka dni później, 26 lipca było wiadomo, że wystawa zostanie przeniesiona do Parku Radziwiłłowskiego.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 31

jm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe