Biała Podlaska: Podrzucił zgubę pod plebanię

  • 08.08.2019, 08:54
  • jm
Biała Podlaska: Podrzucił zgubę pod plebanię
Na policję zgłosił się kapłan jednej z parafii na terenie miasta. Z jego relacji wynikało, że ktoś pozostawił torebkę pod drzwiami plebanii. Poza osobistymi rzeczami, był tam portfel z dokumentami i niemal tysiąc złotych.

Ksiądz przyniósł ze sobą dość niecodzienny przedmiot we wtorek, 6 sierpnia. - Była to damska torebka, która dwa dni wcześniej znaleziona została przy drzwiach plebanii - informuje oficer prasowa bialskiej komendy, Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Wewnątrz znajdowały się przedmioty należące do jej właścicielki, w tym  klucze i okulary. Był tam również portfel wraz z dokumentami i niemal 1000 zł. - Duchowny nadmienił, że od momentu znalezienia torebki, informacja o tym ogłaszana była wśród wiernych, jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu. Nikt nie zgłosił się po jej odbiór. Wówczas postanowił przynieść ją na komendę - dodaje rzeczniczka.

Kiedy torebka z zawartością trafiła do bialskich policjantów, ci ustalili adres zamieszkania właścicielki odnalezionych przedmiotów. Okazało się, że jest to mieszkanka powiatu mińskiego. W ciągu najbliższych dni, odbierze ona zgubę z rąk bialskich policjantów.

 

jm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe