Parczew: Kędracki inwestuje, Greś odkłada na konto

  • 10.08.2019, 08:33
  • TWA
Parczew: Kędracki inwestuje, Greś odkłada na konto
Największy majątek ma burmistrz Paweł Kędracki, jak przystało na szefa urzędu miasta. Najwięcej zarobiła sekretarz urzędu Agnieszka Hawryluk. Z kolei najoszczędniej swoimi finansami gospodaruje skarbniczka Beata Greś. Nieźle powodzi się również zastępcy burmistrza.

Niekwestionowaną liderką, jeśli chodzi o ubiegłoroczne zarobki, jest sekretarz gminy Agnieszka Hawryluk. Z racji pełnionej funkcji uzyskała wynagrodzenie w wysokości 105 tys. 761 zł. Kolejne 2 tys. 482 zł wpadło jej w ramach umowy zlecenia. Z najmu lokalu uzyskała 70 tys. 889 zł.

Burmistrz Paweł Kędracki zarobił w ubiegłym roku 138 tys. 45 zł. Do spłaty ma około 84 tys. zł kredytu. Jego zastępca Michał Bożym z tytułu pełnionej funkcji zarobił 105 tys. 32 zł. Dodatkowo jako członek rady nadzorczej Zakładu Usług Komunalnych w Parczewie zwiększył swoje przychody o kolejne 16 tys. 665 zł. Do spłaty ma trzy kredyty na łączną sumę ponad 200 tys. zł.

Beata Greś, która funkcję skarbnika w ratuszu sprawuje dopiero od kilku miesięcy, miała najmniejsze przychody. W ubiegłym roku pracowała jako skarbniczka w gminie Dębowa Kłoda. W tym urzędzie uzyskała dochód w kwocie 32 tys. 825 zł.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 32

 

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe