Sarnaki: Pomysł na wakacje i wspólną zabawę

  • 17.08.2019, 09:44
  • (jg)
Sarnaki: Pomysł na wakacje i wspólną zabawę
Świetnym pomysłem miejscowego ośrodka kultury na wspólną zabawę i wypełnienie wakacyjnego czasu wolnego dzieciom i ich opiekunom było "Rodzinne Plażowanie z GOK".

Kolejna edycja wydarzenia zgromadziła zarówno najmłodszych mieszkańców gminy, jak i letników oraz dorosłych. Na serpelickiej plaży, tuż nad brzegiem Bugu pokaźna grupka plażowiczów bawiła się wyśmienicie. - Pogoda była dla nas życzliwa - mówi Magdalena Rudnik, dyrektorka GOK Sarnaki.

- Bawiliśmy się wyśmienicie. Były zabawy dla dzieci, duże bańki mydlane, tańce i konkurs na najpiękniejszą budowlę z piasku. Cieszymy się, że tak chętnie dzieci wraz z rodzicami brały udział w naszych animacjach - dodaje dyrektorka.

 

(jg)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Malina
Malina 24.02.2020, 18:39
W maju wybieramy się do Izraela. Czy ktoś z Was był tam w tym czasie? Czy tak jak piszą na http://okiemturysty.pl/porady/… jest tam w tym czasie ok. 30 stopni?

Pozostałe