Piłkarze Huraganu rozpoczynają walkę w czwartej lidze

  • 15.08.2019, 08:26
  • (AK)
Piłkarze Huraganu rozpoczynają walkę w czwartej lidze Arkadiusz Kielar
- Podstawowy cel jaki nam przyświeca na ten sezon i jest postawiony przez zarząd klubu to utrzymanie w czwartej lidze - mówi Damian Panek, trener Huraganu Międzyrzec Podlaski. Piłkarze naszego beniaminka rozpoczną czwartoligowe rozgrywki od spotkania 15 sierpnia z Unią w Hrubieszowie (godzina 17).

Po awansie z klasy okręgowej do czwartej ligi lubelskiej w Huraganie doszło do zmian w składzie. Odszedł między innymi Przemysław Grajek, doszli za to m. in. Bartomiej Tkaczuk, Kacper Waniowski czy Patryk Pakuła. - Jako beniaminek chcemy się w pierwszych sześciu-siedmiu kolejkach zweryfikować, zobaczyć na co nas stać i myślę że dopiero w połowie rundy będziemy mogli powiedzieć, czy gramy o coś więcej niż o trzymanie. Mam tu na myśli powiedzmy miejsca 7-9 w tabeli. Chcemy się dobrze do tej czwartej ligi wprowadzić, wiadomo, że przede wszystkim złapać punkty. Chciałem żeby utrzymała się nasza kadra, która awansowała do czwartej ligi, na tym mi bardzo zależało, bo chcę pokazać tym chłopakom, że zasługują na grę wyżej. Ale każda drużyna, która awansuje, niezależnie od klasy rozgrywkowej, chce też dokonać roszad w kadrze. To, czy nasi nowi piłkarze są dla nas wzmocnieniem, będę mógł powiedzieć gdzieś w listopadzie.

Więcej o Huraganie w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia". 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe