Biała Podlaska: Wystartowali po poselskie mandaty

  • 28.08.2019, 11:08
  • Joanna Danielewicz
Biała Podlaska: Wystartowali po poselskie mandaty
Koniec ubiegłego tygodnia przebiegał pod znakiem prezentacji kandydatów z regionu na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej do parlamentu. Tak jedni, jak i drudzy zapewniają, że ich propozycje na rządzenie krajem są najlepsze i że chcą działać na rzecz mieszkańców regionu. Inauguracje kampanii wyborczych rozpoczęło w terenie zbieranie podpisów pod listami komitetów wyborczych.

W czwartek, 22 sierpnia, w parku Radziwiłłów wyborcom prezentowali się kandydaci regionu, startujący do Sejmu z listy KO w okręgu 7. Dzień później, na placu Wolności prezentacji swoich przedstawicieli na listach do Sejmu dokonali przedstawiciele PiS. Obie konferencje zainaugurowały walkę o głosy wyborców, którzy przez kolejne dni mogą wyrazić swoje sympatie, składając podpis na listach komitetów wyborczych PiS i KO.

Na piątkowe spotkanie z wyborcami do Białej Podlaskiej nie dotarł zapowiadany wcześniej lider listy PiS w okr. 7, wicepremier Jacek Sasin. - Dzwonił od mnie w nocy z informacją, że ważne posiedzenie sztabu wyborczego uniemożliwi mu przybycie – tłumaczył absencję lidera wicemarszałek woj. lubelskiego, Dariusz Stefaniuk, który z listy PiS do Sejmu startuje z 6. pozycji.

Dzień wcześniej swoją prezentację mieli natomiast kandydaci listy Koalicji Obywatelskiej. Na spotkaniu z mediami pojawili się: lider listy Riad Haidar, poseł Stanisław Żmijan (poz. 2 na liście), posłanka Kornelia Wróblewska (poz. 3), oraz kandydatki z terenu: Grażyna Lamczyk – wójt gm. Dębowa Kłoda oraz Katarzyna Pietraszkiewicz – kierownik GOPS w Rokitnie.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 35

 

Joanna Danielewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
josef
josef 16.09.2019, 14:11
Za co Biała jest karana ,że posuwa im się do wyboru spośród cwaniaków i niedorajdów??? Stefaniuka już ludziska nie chcieli,ale znowu pisklęta go wpakowały na listę.Żmijan to stary cwaniak ,Tuska przekonywał ,że do granicy nie potrzeba autostrady,a teraz krzyczy ,że się nie robi.Haidar to zwykły zdrajca partyjny i karierowicz,bo albo się jest dobrym lekarzem ,albo cwaniakiem.W polityce są tylko cwaniacy i oszuści! Kim jest Haidar???

Pozostałe