MIĘDZYRZEC PODLASKI: Zagrają dla Oli

  • 30.08.2019, 12:53
  • (pc)
MIĘDZYRZEC PODLASKI: Zagrają dla Oli pixabay.com
W sobotę 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny pn."Gramy dla Oli". W czasie imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy pod patronatem Caritas Diecezji Siedleckiej. Dochód przeznaczony będzie na leczenie 33-letniej Aleksandry Włodarczyk, która już od trzech lat walczy z nowotworem - ziarnicą złośliwą.

W sobotni wieczór w Kinie Sława wystąpią: Muszyna`s Band z Łosic, uczniowie Laboratorium Muzyki z Warszawy oraz Broken Quantizers z Gdańska. Pomoc jest szansą Oli na życie! W 2016 roku Ola rozpoczęła chemioterapię, długie i ciężkie leczenie. W 2017 roku przeszła autoprzeszczep komórek macierzystych, który pozwolił jej na chwilę wrócić do normalnego życia, choroba okazała się jednak podstępna i wraca. Nadzieją jest lek Nivolumab, który w jej przypadku nie jest refundowany.

Miesięczne wydatki na taką terapię to ok. 30 tysięcy złotych. - Koszt leczenia znacznie przewyższa moje możliwości finansowe, dlatego jestem zmuszona prosić o wsparcie. Będę bardzo wdzięczna za gest dobrej woli – mówi Aleksandra Włodarczyk. Można jej także pomóc, wpłacając dowolną kwotę poprzez Fundację Onkologiczną Alivia, na stronie internetowej: skarbonka.alivia.org.pl/aleksandra-wlodarczyk. Szczegóły znajdują się także pod adresem www.pomagamy-oli.pl.

 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe