Gmina Siemień: Skonał w rowie bez pomocy

  • 03.09.2019, 12:23
  • Tomasz Wachulski
Gmina Siemień: Skonał w rowie bez pomocy
Brakuje słów, aby opisać zachowanie kierowcy podejrzanego o potrącenie pieszego. Mężczyzna pozostawił rannego i odjechał. Rozkładające się zwłoki znaleziono niemal tydzień później.

Leżące w zaroślach ciało, dostrzegł w sobotnie przedpołudnie, 24 sierpnia, podróżujący drogą między Siemieniem a Żminnem. Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu. O znalezisku zawiadomił policję. Na miejsce został wezwany również lekarz, który orzekł, że mężczyzna nie żyje od co najmniej kilku dni.

Po szczegółowych oględzinach miejsca policyjni technicy ustalili, że mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez samochód. Sprawą zajęli się policjanci służby kryminalnej. Na podstawie zabezpieczonych śladów oraz innych materiałów i własnych ustaleń wytypowali oni podejrzane auto. Stwierdzili, że 68-letni mężczyzna został potrącony przez osobowe mitsubishi.

Rozpoczęły się szeroko zakrojone poszukiwania samochodu o wskazanej marce i kolorze. Funkcjonariusze znaleźli pojazd w niedzielę wieczorem na terenie jednej z posesji w gminie Dębowa Kłoda. Samochód został zabezpieczony jako dowód w sprawie, zaś jego 45-letni właściciel zatrzymany i przewieziony do komendy. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, z 3 września

 

Tomasz Wachulski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe