Międzyrzec Podlaski: Ławka czy plac zabaw?

  • 06.09.2019, 10:46
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Ławka czy plac zabaw?
Ruszyło głosowanie na propozycje zgłoszone przez mieszkańców w budżecie obywatelskim. Potrwa do 15 września, a na liście znalazło się sześć projektów. W tym roku kwota przeznaczona na realizację inwestycji w ramach budżetu obywatelskiego to 100 000 złotych.

Nabór wniosków do budżetu obywatelskiego na rok 2020 trwał od 1 maja do 28 czerwca. Wszystkie przeszły weryfikację i ostatecznie na liście znalazło się sześć, które poddane będą teraz głosowaniu. Pieniądze przeznaczone w ramach budżetu mają służyć podniesieniu jakości życia mieszkańców. Głosować można na stronie internetowej urzędu lub na www.miedzyrzec.budzet-obywatelski.org, gdzie znajdują się szczegółowe instrukcje i regulamin.

W tym roku wśród projektów, na które można zagłosować znalazły się: budowa chodnika o długości ok. 100 m z kostki brukowej na terenie Ogrodów Działkowych "Krzna" przy ul. Brzeskiej (wartość realizacji to 33 tys. zł.), budowa chodnika na odcinku ok. 300 m przy ul. Józefa Piłsudskiego (wartość 100 tys. zł.) oraz zakup i montaż koszy na psie odchody wraz z zestawem higienicznym przy parkach, skwerach, placach oraz głównych arteriach spacerowych miasta (wartość 25 tys. zł.).

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, z 3 września

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe