Łukasz Kandora: Jak się grało całe życie to ciężko przestać

  • 19.09.2019, 20:23
  • (AK)
Łukasz Kandora: Jak się grało całe życie to ciężko przestać Arkadiusz Kielar
Po roku przerwy do gry wraca Łukasz Kandora. Przyda się bardzo w pierwszoligowym zespole piłkarzy ręcznych AZS AWF Biała Podlaska jego doświadczenie, co 36-letni obrotowy udowodnił już podczas przedsezonowych turniejów.

Po sezonie 2017/2018 władze AZS AWF Biała Podlaska nie zdecydowały się przedłużyć umowy z zawodnikiem z przeszłością w ekstraklasie. Ale teraz obie strony doszły ponownie do porozumienia, z korzyścią dla bialskiego zespołu. - Wyraziłem ponownie chęć grania w AZS AWF, bo jak się grało całe życie, to ciężko przestać - uśmiecha się Łukasz Kandora. -  Jestem ponownie w drużynie i cieszę się z tego. Patrząc na pierwszą ligę jestem jednym z najbardziej doświadczonych i wiekowych zawodników, ale to się moim zdaniem nie przekłada na boisko, bo jeszcze daję radę powalczyć z tymi młodymi.

Więcej w Skarbie Kibica piłkarzy ręcznych AZS AWF w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia" z 17 września.  

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ślązaczka
Ślązaczka 27.09.2019, 14:48
Brawo Łukasz

Pozostałe