Konkurs dla Czytelników!

  • 04.10.2019, 08:00
  • Paulina Chodyka
Konkurs dla Czytelników!
Druga odsłona kultowego spektaklu "Klimakterium... i już" pt. "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" już 19 października o godzinie 17:00 w auli PSW w Białej Podlaskiej. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Bohaterki "wyklęte wstały z poniżenia" i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.
Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!
Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Część z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium...i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego. Podczas spektaklu w Białej Podlaskiej wystąpią w roli Pameli – Dorota Nowakowska, w roli Maliny – Joanna Jeżewska, w roli Angeli – Dorota Wierzbicka Matarrelli oraz w roli Zosi – Ludmiła Warzecha. 
Spektakl odbędzie się 19 października o godz. 17:00 w auli PSW przy ul. Sidorskiej 95/97. Bilety do kupienia w Empiku lub online: www.kupbilecik.pl, wwwbiletyna.pl, www.empikbilety.pl. Więcej informacji pod nr. tel. 737 567 014. 

KONKURS
Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno, podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby o nie powalczyć należy poprawnie odpowiedzieć na pytania "Jakie aktorki wystąpią podczas spektaklu w Białej Podlaskiej?" oraz "Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać bilety na spektakl?". 
Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach pod postem, informującym o konkursie, na Facebooku Słowa Podlasia.
Na odpowiedzi czekamy do piątku, 11 października, do godz. 21:00, a zwycięzcę ogłosimy we wtorek, 15 października na naszej stronie internetowej. 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe