Międzyrzec Podlaski: Zwyciężył plac zabaw

  • 11.10.2019, 09:00
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Zwyciężył plac zabaw
Do tegorocznego budżetu obywatelskiego zgłoszono sześć projektów. Aż 477 osób zagłosowało za placem zabaw w parku Potockich, który zajął w głosowaniu pierwsze miejsce. Projekt zostanie zrealizowany w 2020 roku.

Tegoroczny, trzeci już budżet partycypacyjny to 100 tys. zł. Tym razem mieszkańcy postawili na plac zabaw dla najmłodszych. Projekt zgłoszony przez Danutę Dudę i Marka Chomiuka zyskał 477 głosów. Na drugim miejscu z 320 głosami znalazła się budowa chodnika przy ul. Piłsudskiego. 152 głosy zdobyła propozycja budowy chodnika przy alei głównej na ogródkach działkowych „Krzna”, a 65 - budowa chodnika przy ul. Wojciecha Kossaka. Zakup i montaż koszy na psie odchody miał 40 zwolenników, a ławka solarna z dostępem do Internetu i stojakami na rowery - 16. Łącznie w głosowaniu wzięło udział 1070 osób.

Nowy plac zabaw będzie przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Poza urządzeniami i zabawkami dla dzieci pojawią się ławki i kosze na śmieci, a miejsce to zostanie ogrodzone.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe