Gmina Borki: Nagrodzeni za działania dla seniorów

  • 18.10.2019, 07:32
  • Joanna Danielewicz
Gmina Borki: Nagrodzeni za działania dla seniorów
Jako jedna z trzech gmin w całym województwie, gmina Borki została doceniona za zaangażowanie na rzecz seniorów. W ubiegłym tygodniu wójt Radosław Sałata odebrał nagrodę przyznaną przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

- Cieszymy się niezmiernie, że działania, które podejmujemy na rzecz osób starszych są doceniane. To motywuje nas do dalszej aktywności – mówi Radosław Sałata.

Samorząd został doceniony wyróżnieniem „Gmina przyjazna seniorom” za promowanie innowacyjnych i wielozakresowych działań na rzecz osób starszych. Włodarz gminy odebrał dyplom podczas Wojewódzkiego Dnia Seniora w Lublinie. Władze gminy podkreślają, że wyróżnienie jest tym znaczniejsze, że samorząd został zauważony wśród 213 gmin na Lubelszczyźnie.

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe