Gmina Janów Podlaski: Wielkie święto wzorowych małżeństw

  • 24.10.2019, 07:30
  • Paulina Chodyka
Gmina Janów Podlaski: Wielkie święto wzorowych małżeństw
Wspaniały jubileusz 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego świętowały pary z terenu gminy. Gala wręczenia odznaczeń odbyła się w kinie Wenus w Janowie Podlaskim.

W tym roku medale Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, z rąk wójta Leszka Chwedczuka, odebrało 13 małżeństw, a 6 obchodzi w tym roku „diamentowe gody”, czyli 60 lat małżeństwa.

– To naprawdę piękny jubileusz. Kochani, 50 i 60 lat w małżeństwie to niesamowita rzecz. Sami najlepiej wiecie, ile to pięknych chwil. Chwil radości, szczęścia, zabawy, ale także momenty, gdzie wspólnie przyszło państwu dzielić także troski, zmartwienia, a czasem nieszczęścia. Stając na ślubnym kobiercu ślubowaliście sobie, że będziecie razem na dobre i na złe i widzimy, że to wam się udało. Proszę przyjąć od nas wszystkich gratulacje z okazji pięknego jubileuszu. Życzymy państwu zdrowia i wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia w związku małżeńskim – zwrócił się do jubilatów wójt. Następnie w towarzystwie urzędników gminy wręczył zebranym honorowe odznaczenia i medale.

Cały artykuł znajdziecie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 22 października

 

 

Paulina Chodyka

Zdjęcia (32)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe